آخرین خبرها
خانه / بازاریابی / بانک ایمیل

بانک ایمیل

بانک ایمیل

Email_Marketing

با تهیه این پکیج دیگر نیازی نیست برای ارسال ایمیل تبلیغاتی، هزینه های گزافی بابت تعرفه های ارسال ایمیل بدهید، از این به بعد شما خودتان می توانید هر چند بار که بخواهید با هر تعدادی که بخواهید، ایمیل تبلیغاتی بفرستید و نتیجه اش را با چشمان خودتان ببینید و فروش و بازدید سایت خود را چند برابر کنید و یا کالای مورد نظرتان را در ابعاد میلیونی به بازار هدف مد نظرتان معرفی کنید.

این بانک ایمیل بر اساس معیار هایی مثل شهر و محل زندگی افراد، شغل افراد و رشته تحصیلی افراد، طبقه بندی و تفکیک شده است.

به همین دلیل به شما این امکان را می دهد که تبلیغات موثر و هدفمندی را داشته باشید و بازار هدف خود را بر اساس شهر،شغل، رشته فعالیت افراد انتخاب کرده سپس اقدام به ارسال ایمیل تبلیغاتی کنید.

ایمیل ها با تلاش فراوان جمع آوری و دسته بندی شده اند. این پکیج شامل امکانات زیر می باشد:

بانک ایمیل شرکت های ایرانی از سراسر کشور ، بانک ایمیل هدفمند و طبقه بندی شده بر اساس رشته شغلی ، بانک ایمیل مشتریان سایت های فروشگاهی، کسانی که از سایت های فروشگاهی خرید کرده اند .

بانک ایمیل بازدید کنندگان سایت های خبری، بانک ایمیل سایت های آگهی و نیازمندی، بانک ایمیل پزشکان، بانک ایمیل مهندسان ، بانک ایمیل کاربران سایت های اجتماعی و ۱۰ ها مورد دیگر

با توجه به درخواست تعدادی از دوستان که از ما می خواهند قبل از خرید نحوه دسته بندی پوشه ها و دسته های ایمیل را مشاهده کنند.لیستی از دسته بندی بانک ایمیل را برای مشاهده خریداران محترم قبل از خرید آنان به نمایش در اورده ایم .

 

em 1

em 2

قیمت ویژه برای این محصول فقط ۹۰۰۰ تومان

برای خرید و دانلود این بسته، روی لینک پرداخت و دانلود کلیک کنید

[nextpaypaiddownloads id=”5″]