آخرین خبرها
خانه / بازاریابی / مجموعه جادویی برای افزایش فروش با پیامک

مجموعه جادویی برای افزایش فروش با پیامک

مجموعه جادویی برای افزایش فروش با پیامک

چگونه می توانید در عرض ۱ ماه، به اندازه ۳ ماه فروش کنید؟!

چگونه می خواهید حضوری قدرتمند در بازار رقابتی امروز داشته باشید؟!

یه خبر دست اول!!! یه مچموعه تازه و متفاوت برای شما

a689cfe4ba8e2494cd19fb63459496041287553644

شما صاحب چه کسب و کاری هستید؟

آیا رقیبانتان را در حوزه تخصصی خودتان میشناسید؟

آیا تا به حال از خودتان پرسیده اید که آنها چگونه رقیب شما شدند؟

راز موفقیت برخی از رقبای شما در  نحوه اطلاع رسانی می باشد

چه عاملی باعث شناخته شدن آنها می شود؟

شاید شما هم در حال حاضر به این فکر می کنید که چگونه می توانید با شیوه ای نوین و راحت ، پیام تبلیغاتی خود را به تعدادی زیادی از مخاطبین خود ارسال کنید و فروش مناسبی را ایجاد کنید، به همین خاطر پیشنهاد ویژه ای برای شما در نظر گرفتیم.

تصور میکنم که هر فردی به کسب موفقیت علاقه داشته باشد و از صمیم قلب دوست داشته باشد که هرآنچه را که نمیداند در زمینه تخصصی مهارت های خودش بیاموزد…

Print

پس بهتر است بدانید که :

»»»»» یکی از رازهای شگفت انگیز رقیبان شما، نحوه تبلیغات صحیح و سودمند می باشد  «««««

امروزه در دنیایی زندگی می کنیم که تکنیک های بازاریابی و فروش یکی از مسائل مهم و دغدغه های کسب و کارهای مختلف می باشد.

چنانچه شما در کسب و کار خود متخصصی حرفه ای باشید، منتها در امر بازاریابی و فروش ضعیف عمل کنیید، در واقع با تجربه ای سخت و شیاید در اغلب موارد شکست در کسب و کارتان روبرو شوید.

یکی از ابزارهایی که امروزه می تواند، رشد و توسعه کسب و کار شما را تسریع بخشد، استفاده از شیوه های نوین تبلیغات و بازاریابی می باشد.

دیدگاهی که در این میان وجود دارد این است که تبلیغات و بازاریابی با چه هزینه ای و با چه سرعتی رو به رشد است؟!!!

unnamed12

پیام کوتاه یا اس ام اس ، در میان ابزارهای مورد استفاده در برنامه ها و کمپین های تبلیغیات و بازاریابی در جامعه امروزی، جایگاه ویژه ای دارد.!

به همین منظور مجموعه ای شامل دو کتاب که به شما روشهای بازاریابی و افزایش فروش با پیام کوتاه یا اس ام اس را آموزش میدهد را برایتان آماده کرده ایم !!

یکی از دلایلی که پیشنهاد می کنیم از این ابزار باید بهره جست، سرعت اطلاع رسانی و هزینه بسیار پایین این ابزار در کنار ابزارهای دیگر می باشد.

اگر چه انبوه پیامک هایی که روزانه از گروه ها و شرکت های مختلف دریافت می کنیم، بعضا باعث آزار و اذیت مخاطبین هم می شود، منتهی در این کتاب راهکارهایی ارائه شده است که می توانید این نارضایتی مخاطبین خود را با شیوه هایی جدید به حداقل برسانید.

۱کتاب ۱۶۰ کاراکتر جادویی برای افزایش فروش

۲- تکنیک های بازاریابی و فروش با پیامک

۱- کتاب ۱۶۰ کاراکتر جادویی برای افزایش فروش یا جادویی برای افزایش فروش نام کتابی است که به شما روش های مفید و شیوه های درست یک تبلیغات را می آموزد و راهکارهایی را ارائه می دهد که با به کار گیری آنها افزایش فروش تان را تضمین خواهید کرد.

در این کتاب میتوانید با روند توسعه یک کسب و کار از ابتدا تا انتها آشنا شوید و همچنین تکنیک هایی را درباره تبلیغات نوین پیامکی امروزه بیاموزید.

در این کتاب کوچک اما ارزشمند، نویسنده سعی کرده تا نکات تکنیکی و کاربردی در خصوص سامانه پیام کوتاه یا اس ام اس و موبایل مارکتینگ را به کاربران آموزش دهد، همچنین در جای جای این کتاب آموزشی ، اخلاق حرفه ای و تخصصی و اصول اثربخشی این ابزار ارزشمند را برایمان خاطر نشان کرده است و تمامی موارد مورد نیاز شما در جهت مارکتینگ یا بازاریابی از طریق پیام کوتاه رعایت شده تا شما با صرف تنها یک ساعت زمان با این ابزار آشنایت بیشتری پیدا کنید.

اس ام اس امروزه نقش بسیار مهمی در تبلیغات شما و رقیبانتان دارد…

از این رو نباید به سادگی از این تبلیغات رد شد و آن را کنار گذاشت

کتاب فوق را به دقت باید چندین بار و چندین بار مطالعه کرد، تا بتوانید با مفیاهم اساسی موبایل مارکتینگ یا بازاریابی پیامکی و کمپین های پیامکی و توسعه کسب و کار خود به خوبی آشنا شوید. امیدوارم شما نیز مانند من از خواندن این کتاب ارزشمند لذت ببرید.

این کتاب در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا با مطالعه و به کارگیری روش های موجود در آن به گسترش کسب و کارتان بپردازید و موفقیت را با دستان خودتان بدست آورید.

تبلیغات کسب و کارتان را تنها با این ۱۶۰ کاراکتر انجام دهید…

این کتاب برای تمامی کسانی که به دنبال یافتن راهی برای موفقیت در کسب و کارشان هستند و همواره به دنبال به کار بردن تکنیک هایی برای فروش بیشتر هستند ضروری و لازم است

اکثر کسانی که برای تجارتشان نامی را اختصاص داده اند، در ابتدای امر مانند شما در اولین پله ایستاده بودند و گام به گام با به کار گیری روش های صحیح توانستند نامی نامدار را برای خودشان ایجاد کنند…

مطالعه این کتاب زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت اما تاثیری که از یادگیری نکات مفید این کتاب برای شما به جای میگذارد بسیار ارزشمند خواهد بود

کتاب ۱۶۰ کاراکتر جادویی برای افزایش فروش کتابیست که میتواند نگرش شما را نسبت به تبلیغات با هزینه مناسب و مفید تغییر دهد

unnamed12

۲- کتاب تکنیک های بازاریابی و فروش با پیامک کتابیست که در آن می آموزید که چگونه توسط سامانه پیامک فروش خود را سریع و راحت تر از هر زمانی افزایش دهید و مشتریانتان را تبدیل به سرمایه کنید

payamak

شامل ایده ها و راهکارهایی در جهت افزایش فروش کالا و خدمات به وسیله پیامک در ایران

فهرست کتاب :

امکانات یک سامانه پیامک استاندارد در زمینه بازاریابی و فروش – برنامه ریزی طرح بازاریابی پیامکی برای افزایش فروش و جذب مشتری

سبک های متفاوت در طراحی متن پیامک – طراحی متن پیامک انبوه و تبلیغاتی و ارتباط با نوع محصول یا خدمت

مراحل طراحی متن پیامک تبلیغاتی – شیوه مختصر سازی متن پیامک و تکنیکهای اطلاع رسانی – بهترین زمان برای ارسال انواع پیامک

تعیین تعداد پیامک ارسالی – برنامه تبلیغاتی برای ارسال انبوه بر اساس کدپستی و شماره های یک شهر – نبایدهای تبلیغات با پیامک

کاربردهای خاص پیامک برای گروههای مختلف شغلی – کاربردهای ابتکاری استفاده از پیامک در شرکتهای خارجی – نمونه ای از متنهای تاثیرگذار

 قیمت این مجموعه دو کتاب استثنایی و پرکاربرد فقط ۴۵۰۰ تومان است.

 شما برای خرید این مجموعه کتاب باید روی دکمه پرداخت آنلاین کلیک کنید و ایمیل خود را به درستی وارد نمایید.

و سپس مبلغ کتاب را از طریق انتخاب درگاه بانکی دلخواه خود پرداخت نمایید .به محض پرداخت ایمیل حاوی لینک دانلود کتاب به آدرس ایمیل شما ارسال میشود.

به نقل از اشتغال زایی اینترنتی

[nextpaypaiddownloads id=”8″]

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*